Przeskocz do głównej zawartości

CISS - Strona główna

Rozpocznij wyszukiwanie
Firma
Produkty
Rozwiązania
Promocje
Klienci
Kariera
Kontakt
  

Spotfire - analizy proste jak nigdy dotąd

Nowa Era Business Intelligence

Masz pytania bez odpowiedzi? Twój system analiz zawodzi i nie potrafisz uzyskać odpowiedzi na ważne pytania? Chciałbyś przenieś wykonywanie analiz z działu IT do pracowników działów handlowych? Oczekujesz prostoty i szybkości zaś Twój dział IT mówi że się nie da w krótkim czasie...? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - Spotfire!

Nie wierzysz, że możesz mieć sprawny system analiz wdrożony w tydzień? Zdecyduj się na prezentacje Proof of Value (PoV). Zobaczysz, przekonasz się na własne oczy i uwierzysz!!! Satysfakcja Gwarantowana - Kierunek Przyszłość. Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Dowiedz się więcej
- analiza, projekt i oddanie systemów „pod klucz”
- objęcie stałą opieką
- doraźna pomoc w przypadku awarii
- lub rozwiązywanie zgłaszanych problemów
Niezależnie od ilości czasu potrzebnego na poszukiwanie rozwiązania, będzie ono zawsze oparte na wiedzy i doświadczeniu naszych inżynierów potwierdzonych przez certyfikaty producentów oraz referencje klientów.
 

Proces przekształcania danych historycznych w informacje biznesowe służące do prognozowania przyszłości  - czyli sposób na zwiększenie konkurencyjności.

Obecnie brak aktywnych anonsów.
 

Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z firmą dużą czy też małą możemy być celem ataku hakerskiego. Aby uchronić firmy przez skutkami ataku oferujemy usługi związane z audytem bezpieczeństwa. Podczas audytu symulujemy działania intruzów jednoczesnie dbając o bezpieczeńśtwo systemów informatycznych.


"Poczucie bezpieczeństwa, nawet najbardziej usprawiedliwione, jest złym doradcą."
  Joseph Conrad

My wiemy jak zabać o Twoje bepieczeństwo.

Czyli jak efektywnie przeprowadzić proces biznesowy poprzez zapewnienie przepływu informacji pomiędzy wybranymi osobami.